Jste zde

AncorContact slibuje až o polovinu menší brzdnou dráhu

30/03/2018 - 07:30

Continental oznámil, že nová pneumatika Continental AncorContact bude představena 1. dubna 2018. Společnost Continental jako výrobce prémiových pneumatik investovala do vývoje nového modelu velké množství času a peněz, aby zajistila, že Continental AncorContact bude jednou z jejích nejlepších pneumatik. Pneumatika se bude moci chlubit především skvělým brzdným účinkem. Podle předběžných informací budou brzdné dráhy o více než polovinu menší.

Vyšší brzdný výkon

Největšího zlepšení bylo dosaženo v redukci brzdné dráhy, které byly opravdu dramaticky sníženy. Zásluhu na tom má zejména technologie „AncorStuds“. To jsou malé petimilimetrové kotevní výčnělky, které jsou umístěny uvnitř běhounu pneumatiky. Tato inovativní funkce, kterou Continental zavedl, posouvá bezpečnost jízdy na úplně jinou úroveň.

Snížená hladina hluku pneumatiky

Pneumatiky nabídne také značné snížení hluku, takže cestování bude opravdový zážitek. Hladina hluku se totiž podařilo redukovat nejen mimo vozidlo, ale také uvnitř, v interiéru, což přináší skutečné pohodlí při jízdě.

Zvýšená životnosti pneumatiky

Continental se snaží, aby řidiči získali za své peníze vynikající hodnotu. Díky inovativní gumové směsi použité v běhounu pneumatiky byl redukován valivý odpor, a to přináší znatelné zlepšení životnosti pneumatiky.

Oficiální uvedení pneumatiky Continental AncorContact je ohlášeno na 1. dubna 2018. Pneumatika bude v prvních týdnech k dispozici v rozměrech 15 až 17 palců a Continental v současné době připravuje ještě další rozměry pneumatik.

Štítky: Continental