Jste zde

Apollo Tyres rozšiřují nabídku zimních pneumatik

04/09/2018 - 10:00

Globální výrobce uvádí zbrusu novou zimní pneumatiku Apollo Aspire XP Winter, která reaguje na trvalou poptávku trhu. Nová pneu rozšiřuje zimní sortiment značky, který aktuálně činí kolem 60 výrobků. Pneumatika bude motoristům brzy k dispozici ve 23 velikostech.

Apollo Aspire XP Winter je navržena tak, aby zajistila vynikající ovladatelnost na sněhu a mokrém povrchu a poskytla řidičům během zimy maximální bezpečí na cestách. Multisměrové drážky a lamely zvyšují požitek z jízdy, zatímco odolná konstrukce s bytelnou boční stěnou a polymery v běhounu přispívá k delší životnosti pneumatiky.

Chování Apolla Aspire XP Winter na mokrém povrchu se vyznačuje vynikajícím odvodem vody, a tedy odolností vůči aquaplaningu, ke kterému výrazně přispívají otevřené drážky v rameni pneumatiky. Ty maximalizují odvod vody při zatáčení. Pneumatika dosahuje opravdu dobrého výkonu na sněhu díky pečlivě vyladěné směsi běhounu, která si rozumí s nízkými teplotami, vyztuženým bočnicím, které zlepšují trakci při zrychlení nebo zpomalování, a středovým drážkám, které usnadňují manévrování s vozidlem.

„Nové pneumatiky dobře zapadají do našeho zimního portfolia a jsou v souladu s celkovým závazkem společnosti Apollo Tyres poskytovat řidičům optimální bezpečnost a výkon,“ říká Karl Naylor, manažerka Apollo Vredestein.

autor
Štítky: Apollo Tires