Jste zde

Bridgestone Dualer A/T001

10/02/2017 - 15:00

Bridgestone rozšířil své portfolio dezénů. Nový model popisuje jako „pneumatiku pro každý terén i každou roční dobu, která nedělá kompromisy v jízdních vlastnostech“.

Při vývoji pneumatiky byly využity nové technologie Bridgestone jako inovované bloky běhounu i jeho vylepšená směs, takže dobře vyvážená pneu Dueler dává všem nadšencům off-roadu možnost jezdit v terénu i na silnici s velmi dobrou manévrovatelností.
„Řada Bridgestone Dueler si vybudovala silnou pozici v segmentu 4 × 4. Nová Dueler A / T 001 tuto vynikající pověst jen potvrzuje, protože skvěle kombinuje velkou trakci ve všech podmínkách s ostatními jízdní vlastnosti. Lehčí konstrukce navíc dělá pneumatiku mnohem šetrnější k životnímu prostředí.," říká Jerome Boulet, ředitel produktového marketingu společnosti Bridgestone Europe NV / SA.

Bridgestone Dueler A / T 001 cílí na evropské 4×4 řidiče, jejichž prací nebo hobby je jízda v terénu. Tito řidiči si užívají jízdu v přírodě, ale více kilometrů najedou stejně na klasické silnici. Typicky se jedná o řidiče vozidel jako je Land Rover Defender, Jeep Wrangler, Mercedes G-Wagen nebo Toyota Hilux.

Bridgestone inženýři potvrzují, že trvanlivost a kilometrový náběh Dueler A / T 001 splňuje normy pneumatiky Dueler A / T 694, které nahrazuje. Na silnici nejsou řidiči ponechání pochybám, jestli se skutečně jedná o prémiové Bridgestone pneumatiky. Odezva je okamžitá, pneumatiky jsou velmi citlivé v zatáčkách a jízda s nimi je plynulejší než s předešlými A/T 694.

Dueler A / T 001 postupně nahradí v celé Evropě pneumatiku Dueler A / T 694. Model bude zpočátku k dispozici ve 23 velikostech v rozsahu od 15 do 18 palcových ráfků, což pokrývá více než 50 % celkových evropských poptávek po pneumatikách 4x4.

Štítky: Bridgestone