Jste zde

Continental a Euro 2016

10/06/2016 - 10:00

Přední výrobce pneumatik pokračuje ve sponzorství velkých evropských fotbalových akcí. Vedle přítomnosti firemního loga na hřištích i při televizních přenosech, je Continental dodavatelem pneumatik pro týmové autobusy jednotlivých zúčastněných zemí.

Jako oficiální sponzor letošního UEFA Euro 2016  pokračuje Continental ve strategii spojení své značky s fotbalem na té nejvyšší úrovni. Jako součást plnění sponzorské smlouvy vybaví Conti všech 24 týmových autobusů speciálními pneumatikami Conti Goal Ha3. Navíc kromě týmových autobusů budou pneumatiky k vidění na 20 VIP autobusech, které byly poskytnuty vybranými soukromými dopravními společnostmi. Conti bude používat exkluzivní turnajovou edici pneumatiky, která vychází z pneumatiky Conti CityPlus Ha3 295/80R22.5.

Conti Goal HA3 se vyznačuje speciálními podélnými drážkami pro optimální manipulaci za mokra. V kombinaci s hlubokými 3D lamelami nabízí pneumatika větší přilnavost a ještě spolehlivější brzdné vlastnosti po celou dobu své životnosti. Speciální běhounová směsi, stejně jako silnější boční stěna snižují valivý odpor pneumatiky, což vede k značné úspoře paliva.

Conti Goal Ha3 odlišují od produktové řady Conti CityPlus Ha3 četné fotbalové piktogramy v různých velikostech, oficiální logo UEFA Euro 2016 a oranžové logo Continental, které je umístěné na nově navržených bočních stěnách.

Během Euro 2016, tedy od 10. června do 10. července, bude servis pneumatik a údržbu na všech 44 autobusech vybavených Conti Goal Ha3 zajišťovat FleetPartner sítě Continental. Continental uvádí, že FleetPartner je v současnosti největším poskytovatelem pneumatik a služeb pro osobní a nákladní flotily v Evropě.

Německý výrobce pneumatik představuje své sponzorství také prostřednictvím specializovaných internetových stránek www.ContiSoccerWorld.de.

Štítky: Continental