Jste zde

Davanti a high performance pneumatiky

30/04/2017 - 15:00

Dva roky od svého představení značka Davanti neustále zvyšuje svou reputaci jako poskytovatel celé řady kvalitních pneumatik včetně vysoce výkonného modelu DX640.

DX640 je vyvíjena a produkována ve výrobním zařízení, která využívá nejmodernější stavební technologie pro pneumatiky. Kromě toho obsahuje guma zvýšený podíl siliky a disponuje novým vzorkem běhounu pro optimální přilnavost a vynikající výkon za všech silničních a povětrnostních podmínek.

DX640 má vynikající hodnocení v EU zahrnující stupeň A nebo B pro přilnavosti za mokra, na čemž se podílí také optimální výtlak vody ze čtyř podélných drážek, které jsou zabudovány do bloku běhounu. S průměrnou úrovní šumu pod 69dB je DX640 jednou z nejtišších výkonných pneumatik na trhu.

V poslední době se Davanti spojilo se společností Fast Car a magazínem Banzai, aby DX640 otestovalo na prestižním okruhu v Silverstone v Japfest. Gail Hill, jedna z nejlepších jezdkyň v Británii, testovala DX640 na automobilech Nissan 350Z a Honda Civic Type R a pneumatiky na ni udělaly velký dojem svou celkovou přilnavostí a výkonem.

„Díky našemu vývoji a modernímu high-tech výrobnímu procesu jsou nyní DX640 považovány za jedny z nejlepších pneu v segmentu ultra výkonných pneumatik. Navíc, všechny Davanti pneumatiky mají doživotní záruku, což ještě více podtrhuje kvalitu DX640,“ říká Sean Maddocks, obchodní ředitel Davanti pro Velkou Británii a Irsko.

Davanti DX640 je v současné době k dispozici ve 70 různých specifikacích v rozsahu velikostí od 17 do 22 palců.

autor
Štítky: Davanti