Jste zde

Davanti zacílilo na řidiče SUV

02/03/2018 - 16:00

SUV představovala v loňském roce 28 % všech prodejů osobních automobilů v Evropě. Fenomenální nárůst popularity SUV vytvořil obrovskou poptávku po pneumatikách větších velikostí, které těmto automobilům dodávají jízdní komfort a drží hladinu hluku na minimálních hodnotách.

Bylo jen otázkou času, kdy tuto poptávku využijí marketingová oddělení výrobců pneumatik. Mezi prvními se to podařilo znače Davanti, která propaguje své speciální pneumatiky SUV jako prémiové alternativní produkty. V promo materiálech uvádí o pneumatice je DX640, že je ideální pro silná vozidla, nabízí skvělou trakci v mokrých i suchých podmínkách a dezén obsahuje speciální vyztužené bloky, která zaručují trakci i po najetí mnoha kilometrů.

Pro řidiče SUV, kteří hledají pneumatiku s mimořádnou trvanlivostí, nabízí Davanti modely DX740 H / T. Tato terénní pneumatika poskytuje i na dálnici hladkou jízdu a vyznačuje se opravdu mimořádně nízkou hladinou hluku.

Ve srovnávacích testech ve výzkumném centru IDIADA zaznamenaly pneu DX740 vynikající výsledky i proti zavedeným značkám. Jejich všestranný, vysoký výkon byl ohodnocen štítkem B pro přilnavost za mokra, palivová účinnost byla vyšší než C a průměrný hluk 70dB.

Pokud jste řidič SUV, který hledá optimální výkon v mrazovém počasí, má pro vás Davanti ještě jeden model pneumatiky - SUV Davanti Wintoura. Tato pneu nabízí maximální trakci a stabilitu, kterou jí dodávají 3D lamely a boční kanálky pro odvod přebytečné vody. Pneumatika byla testována v tvrdých podmínkách finské zimy, na sněhu a ledu.

„Trh s SUV stále roste a nevypadá to, že by mělo v nejbližších letech dojít ke změně," říká Sean Maddocks, obchodní ředitel společnosti Davanti ve Velké Británii a Irsku. "Proto jsme se intenzivně zaměřili na potřeby řidičů SUV. A výsledek?  Pokud hledáte špičkovou kvalitu a komfort jízdy, máme pro vás specializovanou pneumatiku SUV.

autor
Štítky: Davanti