Jste zde

Goodyear králem testů. Doporučení přesahují 80 %

18/08/2017 - 13:00

Výsledky srovnávacích testů, které každoročně publikují auto-moto časopisy a asociace, výrazně nákupní ovlivňují rozhodování mnoha řidičů. Pneumatiky zde nejsou žádnou výjimkou. Proto není divu, že si Goodyear velmi považuje skvělého výsledku, který dosáhl za několik posledních let.

Společnost uvádí, že ve 208 testech provedených 37 renomovanými evropskými časopisy v průběhu posledních 5 let, byly pneumatiky Goodyear doporučeny ve více než 80 %. A navíc ve 43 testech byl Goodyear jmenován jako vítěz. Mezi zahrnutými časopisy jsou testy od Auto Express, ADAC , Auto Bild, Auto Bild Allrad , Auto Zeitung, Gute Fahrt a další.

Doporučení jsou založena na systému hodnocení, který používá každá jednotlivá publikace. Výrobce pneumatik počítá jako doporučení test, ve kterém pneumatika Goodyear dosáhla buď hodnosti mezi 1 a 3, nebo získala hodnocení "velmi doporučeno", "doporučeno", "velmi dobré", "dobré" či "uspokojující ". Do výsledků byly započítány jen testy letních, zimních a celoročních pneu, kterých se Goodyear zúčastnil.

„Jsme velmi hrdí na to, že jsme dosáhli tak velký úspěch. Ukazuje, jak intenzivně se v Goodyear věnujeme výkonnosti a kvalitě pneumatik. Pokaždé, když vyvíjíme novou pneumatiku, naši inženýři ji testují pomocí více než 50 výkonnostních kritérii. Dokud pneumatika nesplní všechna kritéria, nejde do výroby. Tento postup zajišťuje to, že každý náš produkt splňuje nejvyšší nároky a vždy vede k lepšímu zážitku z jízdy,“ říká Martijn De Jonge, ředitel značky Goodyear Consumer PMU EMEA.

autor
Štítky: Goodyear