Jste zde

Nový All Season Expert 2 od Uniroyal

29/08/2018 - 16:30

V souladu s Uniroyal tradicí se vývojový tým zaměřil hlavně na dobrý výkon pneumatiky na mokru. Stejně jako všechny nedávno zavedené produkty Uniroyal také AllSeasonExpert 2 využívá inovativní technologii Shark Skin.

Hlavní rozdíl oproti předchozí řadě jsou lepší výkon na suchu a nižší valivý odpor, aniž by byly negativně ovlivněny dobré brzdné vlastnosti pneumatiky na mokrých a zasněžených cestách. Vývojáři dosáhli kompromis mezi výkonem na suchu a zimním výkonem díky použití inovativního vzorku běhounu.

Portfolio nabízí přes 50 velikostí pro ráfky o rozměrech 13 až 18 palců s rychlostním indexem až 240 km / h. Mnoho výrobků má označení XL a/nebo využívá ochranu ráfku.

O značce Uniroyal

Značka se po válce objevuje také na evropském trhu, Uniroyal tu od konce 50. let 20. století spolupracoval s belgickou gumárenskou firmou Englebert. V 1979 prodala své evropské společnosti firmě Continental. Došlo tak k na první pohled paradoxní situaci. Americký Uniroyal vlastní od počátku 90. let Michelin, nicméně pneumatiky se značkou Uniroyal vyrábí pro belgický, německý, polský a český trh právě Continental.

Štítky: Uniroyal