Jste zde

Oblíbenci zákazníků: Nokian nejlepším výrobcem pneu u německých sousedů

18/09/2018 - 11:00

Nokian Tyres získal ocenění „Oblíbenci zákazníků 2018“, což je hodnocení spokojenosti zákazníků, které realizují německé obchodní časopisy Focus Money a Deutschland Test. Průzkum každoročně odhaluje, které značky jsou u německých spotřebitelů nejvíce oblíbené.

V průzkumu bylo od června 2017 do května 2018 analyzováno celkem 53 milionů zmínek na sociálních sítích a 350 milionů online zdrojů. V centru pozornosti bylo 3000 značek ze 146 odvětví. Byly hledány a hodnoceny informace o ceně, službách, kvalitě a celkovém image společnosti.

Společnost Nokian Tyres obdržela maximální počet 100 bodů, což ji zajistilo první místo v kategorii pneumatik. Pneumatiky Nokian jsou spotřebiteli vnímány jako výrobek, který nabízí skvělou za dané peníze. Spotřebitelé na nich oceňují zejména kvalitu výrobků a image značky.

„Jsme za tuto cenu velmi rádi,“ říká Hannu Liitsola, výkonná ředitelka Nokian Tyres pro oblast střední Evropy a pokračuje: „Cena je založena na názorech spotřebitelů, což ukazuje, že naši snahu a schopnost poskytovat kvalitní výrobky a co nejlepší úroveň služeb oceňují sami spokojení řidiči. To je naše velká síla, kterou chceme v budoucnu ještě více zúročit.“

autor
Štítky: Nokian