Jste zde

„P Zero World“ v Dubaji

16/01/2019 - 09:00

P Zero World je už na třech kontinentech: po Los Angeles, Mnichově a Monte-Carlu se v Dubaji otevřela zatím poslední prodejna. 

Tento symbol maloobchodní strategie společnosti Pirelli, a jejího vedoucí postavení na trhu, je nyní přítomen na klíčovém území, které spojuje Blízký východ se zbytkem světa. Ptěvření nového obchodu oslavila přehlídka více než 60 supesportů, které patří fanouškům a místním sběratelům.

Koncept prodejen P Zero World je často označován jako „butik pro pneumatiky“. Jedná se o obchod, kde zákazníci najdou nejexkluzivnější produkty společnosti Pirelli společně se službami vyhrazenými pro exotické světy luxusních a sportovních vozů.

Butiky P Zero World jsou jedinými místy, kde je k dispozici celá řada pneumatik Pirelli, jako je pneumatika P Zero Trofeo R – homologovaná pneumatika s nejvyšším výkonem celé řady –  nebo Pirelli Collezione pro sběratelské voz, která je navržena tak, aby spojila klasický vzhled s moderním výkonem.

Samozřejmostí je i celá řada produktů Pirelli včetně pneumatik pro motocykly a pneumatik Velo, stejně jako příslušenství Pirelli Design. Exkluzivní služby, které jsou k dispozici zákazníkům nového P Zero World v Dubaji, zahrnují autopůjčovnu či poskytnutí náhradního vozu v případě opravy původního auta. Ale nejen to: P Zero World umožňuje lidem ponořit se do světa Pirelli, od obrazů symbolizujících nejslavnější světový kalendář až po vícebarevný displej pneumatik F1.

Koncept podtrhuje strategii společnosti Pirelli, která je zaměřena na prémiové a prestižní produkty, což je oblast trhu, která vykazuje neustálý růst. Italská firma zde dokázala získat solidní vedení, které uznávají zákazníci i výrobci automobilů. V řeči čísel to znamená, že Pirelli dodává pro více než polovinu světových prestižních vozů své originální vybavení. Takže více než jeden ze dvou supersportů opouští továrnu na pneumatikách Pirelli.

autor
Štítky: Pirelli