Jste zde

První cestovní celoročka od Bridgestone

06/07/2018 - 10:00

Světová jednička v pneu a gumárenském průmyslu začala prodávat celoroční pneumatiku Weather Control A005, která pomáhá řidičům zvládnout cestu bez ohledu na roční období a počasí.

Weather Control A005 byly navrženy samotnými řidiči pro samotné řidiče. Před zahájením prací na návrhu pneumatiky vyzpovídal Bridgestone 15 000 evropských řidičů a vyzvěděl od nich hlavní problémy, s kterými se na svých cestách potýkají. Společnost tak zjistila, že jednou z největších obav řidičů je udržení bezpečnost při jízdě na mokru. Motoristé chtějí mít jistotu, že jejich pneumatiky jsou schopné zvládnout různé druhy povětrnostních podmínek, zejména déšť.

Od jízdy po dálnici přes brázdění venkovských silnic až po nečekané nečekané brzdění ve městě nabízí Bridgestone Weather Control A005 nabízí řidičům klid a spolehlivost. Pneumatika byla vytvořena vysoce kvalifikovanými inženýry v technickém centru Bridgestone v Římě v Itálii. Tato prémiová pneumatika poskytuje vynikající kontrolu v různých povětrnostních podmínkách a zároveň uspokojuje potřeby spotřebitelů, kteří hledají celoroční pohodlí a bezpečnost.

Běhoun má uspořádání ve tvaru písmene V, drážky mají inovativní Z-tvar. Vše velmi dobře spolupracuje s optimalizovanou vnitřní konstrukcí pneu tak, aby pneumatika plnila očekávání koncových uživatelů, pokud jde o přilnavost, palivovou účinnost a opotřebení. Výkon pneumatiky také podporuje použití technologie Nano Pro-TechTM společnosti Bridgestone a vysoký obsah oxidu křemičitého v běhounu.  

Pneu byla testována nezávislou certifikační společností TÜV SÜD. Bridgestone Weather Control A005 překonává konkurenční pneumatiky v oblasti brzdění v mokrých i zasněžených podmínkách a získala také nejlepších značku EU třídy A pro přilnavost za mokra a třídu C pro valivý odpor (některé vybranými rozměry dosáhly valivého odporu třídy B).

Bridgestone Weather Control A005 je v souladu se zákonem díky svému kvalifikovanému výkonu na sněhu, které je certifikováno značkou 3 sněhových vloček (3PMSF). 

Weather Control A005, první celoroční cestovní pneumatika, je nyní dostupná po celém světě. Dodává se s 68 rozměry pro ráfky 15 až 20 palců, což pokryje 94 % osobních automobilů a SUV. Dodatečné rozměry budou k dispozici v roce 2019.

 

1
Štítky: Bridgestone