Jste zde

Revoluční Maxxis Victra Sport 5

17/04/2018 - 09:00

Společnost Maxxis předvede na Tire Cologne Show v Kolíně nad Rýnem (29. 5.–1. 6.) jednu z nejvíce inovativních pneumatik, které kdy vyrobila. Podle Maxxisu nás čeká „zcela nová úroveň výkonu“.

Nová Victra Sport 5 bude okamžitě k dispozici distribučním partnerům tak, aby byla na regálech prodejců do konce druhého čtvrtletí tohoto roku. V souladu s vysoce výkonnými pneumatikami Premitra 5 a Supermaxx ST je i Victra Sport 5 jednou z nové generace pneumatik Maxxis, které mění současný stav v high performance segmentu tím, že přináší veškeré výkonové parametry značkových prémií a současně nabízí vynikající cenu.

Derek McMartin, generální ředitel společnosti Maxxis UK, uvedl: „Jsem přesvědčen, že naše účast na kolínském pneusalonu a uvedení Victra Sport 5 se ukáže jako stěžejní moment v evropské cestě společnosti Maxxis. Výkonnost pneumatiky je velmi příznivá ve srovnání s alternativami, které jsou tradičně považovány za prémiové evropské výrobce. Cena našich pneumatik nebude však nafouknutá a umožní našim partnerům prodávat pneumatiky se slušnou marží. To znamená, že uvedení Victra Sport 5 bude významné nejen pro společnost Maxxis, ale i pro trh s pneumatikami obecně.“

autor
Štítky: Maxxis