Jste zde

Šetřete palivo i planetu s Kumho Ecowing ES31

30/04/2018 - 09:00

Řidiči mají při změně pneumatik různé priority. Cena bude vždycky klíčovým faktorem, ale někteří motoristé vyžadují optimální přilnavost, jiní minimální opotřebení nebo dlouhou životnost běhounu. Stále více motoristů nyní vybírá pneumatiky s výrazně nízkým valivým odporem, čímž ušetří nejen u čerpací stanice, ale přispívají k celkovému šetrnému přístupu k přírodním zdrojům.

A právě nová pneumatika Kumho ECOWING ES31 byla pro takové motoristy navržena. Její minimální úroveň valivého odporu je důsledkem především tuhého středového žebra a speciálnímu vzorku běhounu. Pneumatika je tak efektivní, že téměř 70 procent z 38 nabízených velikostí je označeno stupněm B.

Další prvky inovativního asymetrického běhounu zahrnují čtyři široké odvodové drážky, které zaručují skvělou práci pneumatiky i za mokrého počasí, nebo aerodynamicky navržená ramena pro lepší odolnost pneumatiky vůči větru.

Díky velikostem od 155/65R14 do 225/55R17 může být ECOWING ES31 využit převážnou většinou malých a středních hatchbacku a kompaktních automobilů včetně populárních modelů, jako jsou Ford Fiesta a Focus; Volkswagen Polo a Golf; BMW řady 1, 2, 3 a 5; Audi A1, A2, A3, A4 a A6; a vozy Mercedes-Benz A, B a C třídy.

Štítky: Kumho