Jste zde

Tomket Snowroad – kvalitní zimní pneu za rozumnou cenu

22/11/2017 - 09:00

Co si budeme povídat, prémiové pneumatiky zavedených značek něco stojí. Zpravidla nabízení velmi dobrou kvalitu, ale pokud jste táta nebo máme od rodiny, tak většinou u pneu koukáte i na poměr cena/výkon. Chcete kvalitu, ale nepotřebujete nebo prostě nechcete dát 20 tisíc za gumy. Tak právě vás by mohla oslovit nabídka pneumatik Tomket.

Značka pneumatik Tomket, byla na trh uvedena lednu roku 2017. V portfoliu měla tehdy letní dezény a cílila na rodinné, sportovní automobil a také užitkové automobily. I přesto, že se jednalo o novou, pro řidiče neznámou značku, získala si mezi řidiči svými jízdními vlastnostmi respekt. Za v průměru 2/3 cenu, dostali řidiči kvalitu pneumatiky vyšší střední až prémiové třídy. Do zimní sezóny 2017/2018 tak Tomket vstupuje již jako prověřená značka.

Za značkou Tomket stojí e-shop Nejlevnější Pneu, největší internetový prodejce pneumatik (nejen) v Čechách. To přináší zájemcům o tyto pneumatikou značnou výhodu při nákupu a dopravě. E-shop má všechny dostupné velikosti skladem, takže má člověk pneumatiky často hned druhý den po objednání. A navíc, na každou pneu dává e-shop doživotní záruku na skryté vady.

Pro sezónu 2017/2018 jsou v nabídce čtyři zimní dezény. Tomket Snowroad 3 pro všechny typy osobních vozů. Tuto spolehlivou a bezpečnou pneumatiku nejvíce ocení majitelé rodinných aut nižší a střední třídy. Pro vyšší střední až luxusní třídu vozidel je připravena pneumatika Tomket Snowroad Pro 3 a pro vozy SUV a 4x4 model Tomket Snowroad SUV 3. Segment lehkých užitkových vozidel pokrývá pneumatika Tomket Snowroad Van 3.

Štítky: TOMKET