Jste zde

Vredestein Comtrac 2 se představují

23/01/2017 - 14:00

Na rakouském veletrhu AutoZum měla premiéru druhá řada oblíbených celoročních pneumatik pro lehká užitková vozidla.

Apollo Vredestein uvádí, že od té doby, co byly původní Vredestein Comtrac uvedeny do prodeje, získaly mezi řidiči nebývale skvělou pověst. Ta je založená na skvělých vlastnostech pneumatiky – na její výkonnosti, komfortních jízdních vlastnostech a stabilitě. Pneumatika je vnímána jako nejlepší volba pro motoristy a firmy, které dávají přednost použití jednoho typu pneumatiky pro letní i zimní sezonu.

Generace Comtrac 2 přináší řadu vylepšení, které jsou založeny na zkušenostech, jež firma získala v posledních letech jak v segmentu lehkých užitkových vozidel, tak ve vývoji celoročních pneumatik.

Nová koncepce stavby pneumatiky poskytuje ještě vyšší stupeň tuhosti a dezén nabízí širší podélné a otevřené ramenní drážky. Vylepšená směs běhounu (obohacená o oxid křemičitý) přispívá k výraznému snížení energetických ztrát. Apollo Vredestein uvádí, že reálné výsledky těchto změn jsou pozoruhodné: ve srovnání se svým předchůdcem má Vredestein Comtrac 2 o 11,7 metru kratší brzdnou dráhu na mokré vozovce při rychlosti 80 km / hod. Nová verze také nabízí o 10 % větší stabilitu při jízdě s těžkými břemeny a o 5 % lepší údaje u valivého odporu.

"Vredestein Comtrac 2 předvádí takový výkon, že podstatně zvýší laťku kvality v segmentu celoročních pneumatik pro dodávky a lehká užitková vozidla," píše Apollo Vredestein ve svém prohlášení.

Štítky: Vredestein