Jste zde

Vredestein míří na veletrh Reifen

20/05/2016 - 11:00

Na nadcházejícím veletrhu Reifen v německém Essenu představí Vredestein celou řadu produktů, služeb a obchodních inovací.

Mezi produkty si svou premiéru odbyde nová pneumatika Apollo Altrust, která je určena pro užitková vozidla a byla navržena s důrazem na bezpečnost a dlouhou životnost. Rovnoměrné rozložení zatížení, stejně jako vyztužené chrániče bočnic přispívají k odolnosti této pneumatiky. Nová směs a optimalizovaný profil běhounu pak pomáhají snížovat spotřebu paliva.

Další novinkou, kterou Vredestein v Essenu představí, bude rozšíření řady celoročních pneumatik Vredestein Quatrac 5. Celá řada se poprvé objevila v roce 1993 a za více jak 23 let dokázal Vredestein dovést univerzální pneumatiky na opravdu vysokou míru funkčnosti. Vredestein uvedl verzi 5 v roce 2014 a nyní připravil dalších 42 velikostí této oblíbené pneumatiky, takže během roku 2016 bude dostupná v celkem 126 velikostech. Hned 16 nových velikostí bude mít rychlostní index hodnoty W nebo Y v rozměrech pohybujících se od 16 do 20 palců. Nové rozšíření velikostí udělali z Quatrac 5 pneumatiky vhodnou pro luxusní vozy jako Mercedes Benz GLE, Range Rover Evoque a Land Rover Discovery.

Štítky: Vredestein