Jste zde

Vredestein Traxion Optimall boduje

19/12/2018 - 11:00

Přední evropský výrobce pneumatik Vredestein získal zlatou medaili LAMMA 2019 Innovation Gold za pneumatiku Traxion Optimall.

LAMMA, společnost pro zemědělskou techniku, vybavení a služby ve Velké Británii uděluje každoročně LAMMA Innovation Awards se zaměřením na pokrok v zemědělských strojích, vybavení a službách, které jsou udržitelné, praktické a progresivní. Vítězové jsou vybíráni nezávislou porotou 13 odborníků z průmyslu.

Pneumatika Vredestein Traxion Optimall je vybavena pokročilou technologií VF se zakřiveným konstrukčním měřidlem, který je o 15% větší při stejném tlaku o 25 % více než přední pneumatiky pro zvýšení pružnosti pneumatik (IF), které jsou v současné době na trhu.

To zlepšuje trakci a úsporu paliva a zároveň snižuje zhutnění půdy a zlepšuje růst rostlin. Další významnou výhodou Traxion Optimall je jeho vhodnost pro použití s CTIS (Central Inflatable Tire Inflation Systems).

Komentáře hodnotitelů byly následující: „Pneumatika je vybavena novou technologií k dosažení nižších tlaků a poskytuje dlouhodobý přínos pro zákazníky i zdraví půdy, díky nižšímu zhutnění a lepší spotřebě paliva.“

Traktor Vredestein Premium Traktor Traxion Optimall využívá technologii Fred Vredestein, která spojuje výjimečnou flexibilitu a stabilitu. Stabilizátor pneu se speciálně navrženým tuhým vrcholem výztuže zvyšuje stabilitu i při nízkém tlaku, což dává pneumatikám o 10 % více radiální tuhosti a tím i bezpečnější manipulaci než poskytují srovnatelné modely. Tato kombinace bezkonkurenčních funkcí, která stanovuje nové standardy v průmyslu, vedla k tomu, že pneumatika Traxion Optimall jako průkopnický produkt získala ocenění LAMMA Innovation Awards.

1
Štítky: Vredestein