Jste zde

Vůně do auta. Nejen vůní benzinu živ je motorista

29/04/2015 - 16:00

Když se řekne vůně do auta, také se vám vybaví klasický stromeček visící spolu s vybledlým mončičákem na zpětném zrcátku Škody 120? Vězte, že moderní vůně do auta jsou rafinované, nevtíravé a designově vyvedené. A dotvářejí vaše řidičské já.

Pro někoho zbytečný bolehlav, pro jiného neodmyslitelná součást motoristických radostí. Mezi nejoblíbenější vůně do auta patří určitě vanilka. Vanilka, vůně pro seriózního, zkušeného řidiče, který zhřeší snad jen špatným parkováním – pohodlně se usaďte a nechte se bezpečně a spolehlivě dopravit z místa A do místa B.

Kolik třešní, tolik višní

Vůně do autaVůně višně je vůní pro sebevědomou řidičku, která si libuje v nových trasách a pyšní se tím, že jezdí bez navigace. Jen se nesmí u řízení zapovídat, to se pak průzkum nových, delších tras stává příliš intenzivním...

Luxusní vůně do auta Millefiori mají vpravdě italský švih a elegantní minimalistický vzhled. Osvěžovače nedráždí a voní, jen když chcete. Mezi trendy vůně se řadí například Melody Flowers, bohaté květinové aroma evokujicí červencové sluneční paprsky, vůně pro pohodového řidiče, který si vychutnává jízdu a nespěchá.

Aromatický tuning

Společníky do auta, kteří rozveselí, a navíc zavoní, jsou panáčci Mr&MrsFragrance, třeba Pepř a máta či Mořský vánek. Barevná postavička podpoří vaši řidičskou solidárnost, nejenže budete vzorně zipovat, ještě možná budete mít chuť vzít stopaře.

Hitem jsou vůně do auta California Car Scents. S reguátorem intenzity a praktickým suchým zipem. Mezi nejoblíbenější patří vůně Gumoví medvídci a Nové auto – třeba jako vtipná pozornost pro kamarádku, co si právě koupila ojetinu?

Víte, že váš čtyřkolý miláček může vonět i jako čerstvě vyprané prádlo? Dokonce jako jahody se šlehačkou či jablečný štrůdl – pak se ale nedivte, že jezdíte často do cukrárny!

Štítky: