Jste zde

Yokohama BluEarth-4S AW21 získala prestižní certifikaci

15/08/2018 - 07:00

Získání certifikace od přední homologační agentury v automobilovém průmyslu výrazně podtrhuje kvalitu pneumatiky.

Aby bylo možné ocenění získat, absolvovala pneumatika celou řadu přísných zkoušek výkonnosti na mokrých, suchých i zasněžených cestách. Rozsah testů zahrnoval akvaplaning v přímém směru, mokré brzdění, boční přilnavost za mokra, suché brzdění, zrychlení na sněhu, brzdění na sněhu, boční přilnavost na sněhu, valivý odpor a hluk pneumatiky při průjezdu.

Univerzální pneumatika Yokohama BluEarth-4S AW21, jejíž prodej byl zahájen počátkem tohoto roku, je vhodná pro malé a kompaktní automobily střední třídy a moderní SUV a CUV. V každém počasí poskytuje vyvážený výkon a stabilitu.

Pneumatika je vybavena nejmodernějšími technologiemi zimních pneumatik, které nabízejí lepší trakci na sněhem a ledu a vynikající jízdní vlastnosti v zimních podmínkách. Letní výkon BluEarth 4S AW21 podporuje běhoun, který je navržen tak, aby maximalizoval kontaktní plochu mezi pneumatikou a silnicí. To přináší efekt ve zvýšení výkonu a prodlužování životnosti pneumatik. Velké ramenní bloky přispívají k šířce pneu, a zajišťují tak optimální výkon na suchých površích.

BluEarth 4S AW21 bude v Evropě k dispozici od podzimu 2018. Zpočátku ve 30 velikostech pro průměry ráfků od 14 palců do 19 palců.

autor
Štítky: Yokohama