Jste zde

Yokohama představuje první zimní pneumatiku řady BluEarth

03/08/2017 - 10:00

Nejnovější zimní pneumatika V905 Bluearth W byla navržena tak, aby vyhovovala stále přísnějším evropským předpisům v oblasti životního prostředí.

První zimní pneumatika značky Yokohama, která využívá pokročilé technologie pohonných hmot Bluearth, je vybavena směrovým vzorem se širokými drážkami a novou strukturou, která nabízí vynikající stabilitu a výkon na sněhu, ledu a mokrých silnicích. Je ideální pneumatikou pro řidiče výkonných vozů, středních vozů a SUV. V905 Bluearth W je k dispozici ve velikostech od 15 do 22 palců.

Jako ostatní pneumatiky z řady W* drive zimních pneumatik W* Drive značky Yokohama je další model V902 konstruován s použitím pružné polymerové směsi s jedinečným, výrazně pevným asymetrickým dezénem pro efektivní odvod vody, sněhu a sněhu. 3D lamely poskytují naopak vynikající trakci v široké škále teplotních zón. Pneumatika je k dispozici ve velikostech od 15 do 21 palců.

Pro řidiče vozidel na pneumatikách runflat nabízí Yokohama jako standard zimní pneumatiku W* drive V902 ZPS (Zero Pressure System). Nabízí stejné výhody jako ostatní modely W*, a navíc ještě možnost jízdy i po defektu pneumatiky. K dostání je ve velikostech od 16 do 18 palců.

V případě menších a kompaktních vozů je pneumatika Yokohama W* Drive V903 dostupná ve velikostech od 13 do 16 palců a nabízí lepší výkon v mokrých a sněhových silničních podmínkách a poskytuje vynikající stabilitu při vyšších rychlostech.

Z pneumatik pro 4 × 4 a SUV nabízí Yokohama nové složení a vzorek běhounu u modelu Geolandar A / T (G015). Model G015 obsahuje tři symboly horských sněhových vloček a nabízí zlepšenou přilnavost ve vlhkých, ledových a zasněžených podmínkách. Je optimalizován pro lepší brzdění za mokra a vyznačuje se vyšší odolností vůči opotřebení a nižším hlukem. K dispozici je v rozměrech od 15 do 20 palců.

Štítky: Yokohama