Jste zde

Značka pneumatik CST nyní i pro osobní vozy

04/04/2018 - 13:00

Zkratka CST znamená Cheng Shin Tire a dosud ji znali hlavně majitelé terénních motocyklů a čtyřkolek, pro něž společnost vyrábí řadu oceňovaných pneumatik. Jedná se o dceřinou společnost Maxxis International. CST přichází na evropský trh s novou produktovou a distribuční strategii, jejíž hlavním cílem je obsadit kategorii osobních vozů a lehkých užitkových vozidel.

CST pneumatiky pro osobní automobily a SUV byly vyvinuté pro evropské motoristy a k dostání budou od jara 2018 ve všech běžných letních, zimních a celoročních velikostech. Řada pneumatik pro lehká užitková vozidla bude následovat. V dlouhodobém horizontu společnosti je cílem vytvořit kompletní produktové portfolio pro osobní automobily, lehké užitkové vozy, vozy 4 × 4, motocykly, ATV a přívěsy. Řada pneumatik CST je vyráběna v závodě Cheng Shin Tire & Rubber v Xiamenu v Číně.

Podle společnosti Maxxis International byla CST představena jako druhá značka pneumatik společně s brandem Maxxis, která bude poskytovat dostatečnou kvalitu za přijatelnou cenu. Aktuálně existují distribuční kanály CST pro Rakousko, Dánsko, Francii, Německo a Švýcarsko a brzy bychom se mohli dočkat také prodeje v České republice. 

autor
Štítky: