Jste zde

O portálu

PneuPoradna.cz představuje bohatý zdroj informací ze světa pneumatik a auto-moto. Cílem portálu je pravidelně přinášet čtenářům užitečné i zábavné příspěvky.

V první fázi projektu se soustředíme na vybudování znalostní báze o pneumatikách. Postupně byste měli v sekci Vše o pneu najít odpovědi na veškeré otázky související s pneumatikami. Ať už jde o konstrukci pneumatik, jejich vlastnosti a parametry, nebo o péči o ně či o zákony a nařízení s pneumatikami spjaté. Součástí PneuPoradny.cz je také Magazín, přinášející výběrově tipy a zajímavosti ze světa auto-moto, a také rubrika Žena za volantem, v níž se na svět motorů díváme perspektivou něžného pohlaví. Sekce Média pak zprostředkovává foto i video materiál především zábavného charakteru.

Ve druhé fázi projektu bychom rádi zřístupnili kapitolu Testy pneumatik, která vám bude přinášet recenze a hodnocení pneu vyskytujících se na českém trhu. Do tvorby obsahu bychom také velmi rádi zapojili jeho čtenáře a poskytli vám platformu pro diskuze i příspěvky.

Redakce PP