Jste zde

Continental

29/03/2015 - 07:30

Společnost Continental byla založena 8. října 1871 v Hannoveru jako akciová společnost. Mezi prvními výrobky, které v 70. letech 19. století společnost Continental vyrobila, byly tlumiče pro podkovy a celopryžové obruče pro povozy. Společnost Continental byla v roce 1892 první firmou vyrábějící pneumatiky pro jízdní kola. Byl to začátek úspěšné historie pneumatik Continental.

Společnost Continental v roce 1943 jako první firma na světě přihlásila k patentování bezdušovou pneumatiku. V roce 1955 byla uvedena do prodeje první zimní pneumatika pro nákladní vozidla. Byl tím položen základ pro čelní postavení společnosti Continental na trhu s pneumatikami pro nákladní vozidla. Společnost Continental poskytuje od roku 1978 svým zákazníkům také nejrůznější služby, které se týkají pneumatik.

  • Založeno — 8. října 1871Logo výrobce pneumatik Continental
  • Sídlo — Hannover
  • Země — Německo
  • Oficiální webwww.continental-corporation.com
  • Produkty — pneumatiky pro osobní, nákladní a terénní vozidla

Pneumatiky Continental

Širokou nabídkou pneumatik pro osobní vozy, motocykly, dodávky i hospodářská vozidla pokrývá Nankang potřeby různých motorových vozidel. V segmentu osobních automobilů mají zákaznicí na výběr z různých typů pneumatik, které charakterizuje poměr zastoupení čtyř základních kritérií. Sportovnější zaměření pneumatik zohledňuje kritérium Sport, celkově komfortní styl jízdy kritérium Comfort, cenu a nadstandardní prvky pneumatik pak kritéria Standard a Premium.

Přestože se Nankang řadí cenou výrobků mezi levnější producenty pneumatik, kvalita jejich provedení a jízdní vlastnosti je jednoznačně předurčují pro automobily střední třídy a úspěšně je využijete i pro luxusní vozy

Vybrané typy pneumatik Continental

Pneumatika ContiWinterContact™ TS 850

Nankang NS-2R pneu850 disponuje mnoha inovativními technologickými vlastnostmi. Pneumatika nabízí skvělé záběrové vlastnosti, zdokonalené jízdní vlastnosti na mokru a lepší ovladatelnost na suchu, dlouhou životnost a výrazné snížení valivého odporu a tím i snížení spotřeby paliva.

 

ContiSportContact™ 5 P

Nankang Winter Activa pneuŠpičková pneumatika, která nabídne maximální bezpečí a potěšení z jízdy pro velmi rychlá a výkonná sportovní vozidla. Díky nové směsi, kterou pneumatika obsahuje, byla dosažena kratší brzdná dráha za všech povětrnostních podmínek, vynikající přilnavosti k vozovce a bezpečnosti při zatáčení, snížené spotřeby paliva a vysokého kilometrového výkonu.

 

ContiPremiumContact 2

Nankang ECO 2 pneu

Tato pneumatika přinesla nový technický směr v konstrukci dezénu - 3D drážky. Tyto 3D drážky pomáhají stabilizovat dezénové bloky při záběru a při brzdění. Continental ContiPremiumContact 2 vám nabízí výbornou ovladatelnost, vysoký kilometrový výkon a mimořádně krátkou brzdnou dráhu na suché i mokré vozovce. Continental ContiPremiumContact 2 je bezpečná pneumatika s dlouhou životností. Continental ContiPremiumContact 2 je nejprodávanější pneumatikou ve své kategorii.

autor
Štítky: Continental