Jste zde

Firestone – Bridgestone nabízí motoristům celoroční řešení

20/10/2016 - 15:00

Multiseason řada nyní pokrývá více než 90 % evropské poptávky. Když jde o výběr nejvhodnější pneumatiky pro zimních měsíce, Firestone prohlašuje, že jeho Multiseason představují nejpřesvědčivější nabídku pro motoristy.

Řada celoročních pneu Multiseason byla na trh uvedena v minulém roce a představuje nejnovější řadu v produktovém portfoliu Firestone. Je ideální volbou pro řidiče, kteří žijí v mírných klimatických podmínkách s proměnlivým počasím.

Firestone MultiseasonBridgestone – vlastník brandu Firestone – říká, že pneumatika je navržena tak, aby nabízela dobré brzdné vlastnosti za mokra a byla odolná vůči aquaplanningu a stejně tak měla dobrou trakci na sněhu. Předností je také vynikající stabilita při manévrování v městském provozu.
V minulém roce nabízel Firestone pneumatiky velikosti 14-16 a nyní rozšiřuje nabídku o dalších 16 velikostí od průměru 13 do 16. Multiseason tak nyní pokrývá více než 90 % poptávky, kterou mohou mít evropští řidiči.

Vylepšení se dostalo celoročkám také v táboře samotného Bridgestone. Jeho vlajková loď v tomto segmentu, pneumatika A001 WeatherControl byla vylepšena, takže ještě lépe vyhovuje chladnějším a zimním podmínkám. High-grip lamely poskytují vynikající brzdnou odezvu na studené a zmrzlé vozovce. Potěšující je také ještě nižší hlučnost pneumatiky.

Štítky: Bridgestone, Firestone