Jste zde

Laufenn

15/10/2016 - 18:00

Pneumatiky Laufenn jsou určeny speciálně pro evropský trh. V Evropě, konkrétně v Německu a Maďarsku, se také navrhují a vyrábějí. Prodej značky Laufenn začal na jaře 2016.

Laufenn nabízí širokou škálu kvalitních pneumatik, které se dokáží vypořádat se všemi podmínkami. Jsou určeny pro lidi, kteří ocení hodnotu, kvalitu a styl. Společnost vnímá zavedení této zcela nové značky jako symbolický a hmatatelný důkaz vize společnosti Hankook, která zahrnuje rozšíření činnosti na globálním automobilovém trhu.

 1. S FIT EQ – letní pneumatiky pro automobily s vysokým výkonem ve velikosti od 15 do 19 palců)
 2. G FIT EQ – letní pneumatiky pro osobní automobily pro turistický segment ve velikosti od 13 do 17 palců)
 3. X VAN FIT – letní pneumatiky pro automobily SUV / ve velikosti od 14 do 16 palců)
 4. i FIT – zimní pneumatiky pro osobní automobily / SUV určené pro trhy střední a západní Evropy ve velikosti od 13 do 18 palců
 5. i FIT ICE – zimní pneumatiky s hroty pro osobní automobily / SUV pro Skandinávii a Rusko ve velikosti od 13 do 18 palců

Pneumatiky Laufenn představují produkty vytvořené speciálně pro potřeby evropského trhu. Při jejich vývoji je důležitá úloha Evropského technického střediska (ETC) Hankook, které se nacházející v německém Hannoveru. Pneumatiky značky Laufenn se vyrábějí v moderními technologiemi vybaveném závodě v Maďarsku, který se specializuje se na výrobu high-end značkových pneumatik Hankook pro osobní automobily, SUV a lehká užitková vozidla pro evropský trh.
Laufenn aktuálně nabízí pět produktových řad pneumatik. A to.

 • Oficiální název — Hankook
 • Založeno — 1941
 • Sídlo — Soul
 • Země — Jižní Korea
 • Oficiální web — www.federaltire.com
 • Produkty — Ultra High Performance pneumatiky  pro osobní vozy, pneumatiky pro SUV a 4x4, pneumatiky pro dodávky a lehká užitková vozidla.
Štítky: