Jste zde

TOMKET

16/01/2017 - 18:00

Na začátku roku se českým motoristům představila nová značka high performance pneumatik TOMKET, za níž stojí největší český e-shop s pneumatikami NejlevnejsiPNEU.cz.

NejlevnejsiPNEU dodává pneu nejen českým zákazníkům už od roku 2003 a za tu dobu si vybudovalo silné postavení nejen mezi řidiči, ale také dodavateli a výrobci pneumatik. I proto mohl majitel obchodu Radek Grill v posledních letech usilovat o výrobu vlastních pneumatik. Podařilo se mu navázat spolupráci s evropskými a asijskými partnery a společně vyvinout a vyrobit pneumatiky, které nabízejí co nejlepší poměr mezi výkonem a cenou pneumatiky. V roce 2017 tak byla na trh uvedena privátní značka high performance pneumatik TOMKET.

NejlevnejsiPNEU má s pneumatikami TOMKET celosvětové ambice. Přestože pneu „začíná“ svou cestu ke koncovým zákazníkům na české trhu, jejich distribuce se plánuje po celém světě. Majitelé si uvědomují, že nebudou vyrábět pneumatiky v objemech jako velké nadnárodní společnosti typu Goodyear nebo Continental, nicméně své příznivce si značka určitě najde a na jednotlivých trzích bude tvořit zajímavou cenovou alternativu k tradičním značkám.

  • Oficiální název — TOMKET TIRES
  • Založeno — 2016
  • Sídlo — Praha
  • Země — Česká republika
  • Oficiální web — www.tomket.com
  • Produkty — pneumatiky pro osobní, sportovní automobily a lehká užitková vozidla

Pneumatiky TOMKET

Jako první přicházejí na trh tři letní pneumatiky, zaměřené na různé segmenty spotřebitelů. K dostání jsou ve velikostech pokrývající cca 80 % vozového parku českých řidičů. Rozměry a další modelové řady, jak jsou zimní pneumatiky apod., budou představeny a uvedeny do prodeje během roku 2017.

Modely pneumatik TOMKET

TOMKET ECO

Pneumatika TOMKET ECO

Letní pneumatika, kterou ocení zejména rodiny hledající kvalitu za více než rozumnou cenu. Maximální bezpečnost, skvělé brzdné a manévrovací schopnosti na suchu i mokru jsou základními přednostmi této pneu.

 

 

 

TOMKET SPORT

Pneumatika TOMKET SPORT

Pro milovníky dynamické, ale bezpečné jízdy. Pevné dezénové bloky na rameni pneumatiky zajišťují rovnoměrné opotřebení a poskytují maximální stabilitu i při náhlých změnách směru

 

 


TOMKET VAN

Pneumatika TOMKET VANPneumatika s vysokým kilometrovým výkonem se stane spolehlivým partnerem pro menší i větší byznys nebo všude tam, kde je potřeba dodávka či jiné lehké užitkové vozidlo.

Štítky: TOMKET